Vyjádření Jaroslava Melši k rezignaci

7. října 2019

Vážení občané a voliči ODS,


dne 5. září 2019 jsem podal rezignaci na zastupitelský mandát, na pozici člena rady města Dobříše a další s tím spojené veřejné funkce. Rezignace byla plně v souladu a se souhlasem koaličních stran. Podaná rezignace byla mým osobním rozhodnutím a nebylo v žádném případě vyvolána ničím jiným, a to zdůrazňuji.

Z místa radního je možné udělat mnoho; avšak aby byla práce dostačující, vyžaduje každodenní práci na radnici, na plný úvazek. Proto je třeba, aby nastoupil člověk, který dá této práci více jak sto procent, zasadí se o naplňování volebního programu a zároveň posílí vedení radnice. Vyhodnotil jsem, že takovou pozici a zapojení do každodenní práce, již nejsem připraven podstoupit.

MS ODS v Dobříši má ve svých řadách dostatek mladých a schopných lidí, kteří jsou připraveni náročné úkoly spojené s vedením města zastávat. Vážím si toho, že jsem členem MS ODS v Dobříši, protože to je skupina lidí, kterým věřím a jejichž názorů a postojů si vážím. Jedním z nich je i Mgr. Tomáš Vokurka, který byl na posledním ZM 12. 9. 2019 zvolen místostarostou města. Mgr. Tomáš Vokurka má energii naplňovat náš volební program, má vizi a své schopnosti je připraven uplatňovat pro úspěšný rozvoj Dobříše.


Přeji Mgr. Tomáši Vokurkovi a celé koalici v jejich obtížné práci mnoho úspěchů a hodně sil.

Mgr. Jaroslav Melša, člen MS ODS Dobříš

Komentáře k článku

BUĎTE NAŠÍM ČLENEM a podílejte se tak na dění ve městě!
Kontaktujte nás

Máte na nás dotaz? Neváhejte napsat.

replica watches rolex replica replica rolex replica watches replica rolex fake rolex replica watches fake watches fake rolex fake rolex