Vyjádření Jaroslava Melši k rezignaci

7. října 2019

Vážení občané a voliči ODS,


dne 5. září 2019 jsem podal rezignaci na zastupitelský mandát, na pozici člena rady města Dobříše a další s tím spojené veřejné funkce. Rezignace byla plně v souladu a se souhlasem koaličních stran. Podaná rezignace byla mým osobním rozhodnutím a nebylo v žádném případě vyvolána ničím jiným, a to zdůrazňuji.

Z místa radního je možné udělat mnoho; avšak aby byla práce dostačující, vyžaduje každodenní práci na radnici, na plný úvazek. Proto je třeba, aby nastoupil člověk, který dá této práci více jak sto procent, zasadí se o naplňování volebního programu a zároveň posílí vedení radnice. Vyhodnotil jsem, že takovou pozici a zapojení do každodenní práce, již nejsem připraven podstoupit.

MS ODS v Dobříši má ve svých řadách dostatek mladých a schopných lidí, kteří jsou připraveni náročné úkoly spojené s vedením města zastávat. Vážím si toho, že jsem členem MS ODS v Dobříši, protože to je skupina lidí, kterým věřím a jejichž názorů a postojů si vážím. Jedním z nich je i Mgr. Tomáš Vokurka, který byl na posledním ZM 12. 9. 2019 zvolen místostarostou města. Mgr. Tomáš Vokurka má energii naplňovat náš volební program, má vizi a své schopnosti je připraven uplatňovat pro úspěšný rozvoj Dobříše.


Přeji Mgr. Tomáši Vokurkovi a celé koalici v jejich obtížné práci mnoho úspěchů a hodně sil.

Mgr. Jaroslav Melša, člen MS ODS Dobříš

Komentáře k článku

BUĎTE NAŠÍM ČLENEM a podílejte se tak na dění ve městě!
Kontaktujte nás

Máte na nás dotaz? Neváhejte napsat.