Za pár dní bude rozhodnuto na další 4 roky !

1. října 2018

Vážení přátelé dobříšské ODSky,

 

jak se píše v nadpisu mého článku : "Za pár dní bude rozhodnuto na další 4 roky!", čekají nás komunální volby 2018 a to 5.10.-6.10.2018 a lidé si demokraticky mohou vybrat své preferované strany/hnutí s jejími představiteli. 

Jako předseda ODS Dobříš Vám mohu sdělit, že jsme se připravovali na volby 2018 svědomitě a to v podstatě od chvíle, kdy skončili předchozí volby v roce 2014. Po celou dobu (2014-2018) jsme byli s vámi, komunikovali s Vámi i například prostřednictvím letních našich akcí, přání apod. Proč ? Protože si Vás vážíme nejen tesně před volbami a nezapomínáme! V roce 2014 jsme sice volby vyhráli, ale bohužel nás partneři nepustili do vedení města Dobříš a dle našeho názoru to byla pro město Dobříš rána. Pomyslná rána v podobě nekoncepčnosti, nekomunikací s občany, město Dobříš stagnuje ! To musíme změnit, nesmíme se spokojit s tímto stavem, nesmíme dovolit tento stav. ODS Dobříš je připravena více než kdykoliv, máme mládí a zkušenost, máme recepty, jak pomoci městu Dobříš, máme program, který jsme postupně 2 roky tvořili s mými kolegy, jsme parta stále nadšených a zapálených lidí, kteří chtějí pro Dobříš pracovat, i když to každý dělá ve svém vlastním volnu. 

 

Vážení voliči, 

 

ODS Dobříš byla v období 2014-2018 v opozici a bohužel nemohla býti tak aktivní, jak by si každý přál, upozorňovali jsme, kritizovali, ale to je málo. Je pořebné dobříšskou ODSku dostat kam patří, do vedení města Dobříš, kde bychom měli již prostředky, jak vyléčit město Dobříš. Máme recepty, máme program, máme schopené lidi, přijďte prosím k volbám 5.10.-6.10.2018 a zvolte dobříšskou ODSku !

 

Děkujeme Vám všem, bez Vás to nedokážeme !

 

Váš předseda dobříšské ODSky

Bc. Lukáš Zídek, předseda ODS Dobříš

Komentáře k článku

BUĎTE NAŠÍM ČLENEM a podílejte se tak na dění ve městě!
Kontaktujte nás

Máte na nás dotaz? Neváhejte napsat.

replica watches rolex replica replica rolex replica watches replica rolex fake rolex replica watches fake watches fake rolex fake rolex